Bramy garażowe Krispol - Zewnętrzne - Winterwarm
Bramy rolowane

Pliki do pobrania

Bramy garażowe Krispol
Zewnętrzne (VENTE RGZ)

ZASTOSOWANIE
Bramy rolowane KRISPOL to wyjątkowo funkcjonalne i wygodne rozwiązania, które przede wszystkim stosuje się w obiektach o niestandardowych warunkach zabudowy takich jak nietypowe garaże lub pomieszczenia gospodarcze. W przypadkach kiedy brama musi spełniać dodatkowe wymagania, np. w garażach podziemnych, idealną propozycją są bramy z otworami wentylacyjnymi. Bramy VENTE RGZ posiadają uniwersalny wzór, dzięki czemu można je wykorzystywać w budynkach o różnorodnej architekturze.

ATUTY
Zastosowanie bramy rolowanej umożliwia wygospodarowanie przestrzeni pod sufitem w garażu, ponieważ pancerz bramy jest ukryty w skrzynce obudowy lub wewnątrz pomieszczenia. Zwinięta brama nie zajmuje miejsca pod stropem, przez co nie wymaga ograniczeń przy projektowaniu oświetlenia czy konstrukcji dachu.

WYKONANIE
Bramy rolowane zewnętrzne zbudowane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową przez co zapewniają skuteczną ochronę przed utratą ciepła. Pancerze bram wykonywane są w kilkunastu kolorach i ponad 40 okleinach drewnopodobnych umożliwiając tym samym dopasowanie koloru bramy do indywidualnych upodobań Klienta.


brama rolowana vente

 


WIRTUALNE STUDIO PROJEKTOWE!!!


Pozwala na dowolną konfigurację bram, rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych KRISPOL!!!
Sprawdź, jak może wyglądać twój dom!!!
Konfiguracja projektu rozpoczyna się od wyboru budynku najbardziej zbliżonego do Państwa domu. Następnym etapem jest określenie kolorystyki fasady i dachówki. Dzięki temu w kolejnych krokach mają Państwo możliwość dopasowania bramy, rolet zewnętrznych oraz drzwi wejściowych do rzeczywistego wyglądu własnego domu i&nbspskomponowania projektu całości.

ROZPOCZNIJ KONFIGURACJĘ
 

 

konfigurator


Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM