Przeglądy okresowe budynków Poznań - Serwis automatyki obiektu - Winterwarm
Serwis automatyki obiektu
Serwis automatyki obiektu


Winterwarm Polska oferuje Państwu szeroki zakres działań serwisowych obejmujący elementy automatyki, które stanowią istotną część wyposażenia każdego obiektu. Regularnie przeprowadzane prace konserwacyjno-serwisowe to klucz do sukcesu w sprawnym i bezpiecznym użytkowaniu budynków. Pomagają uniknąć nieplanowanych przerw w pracy oraz wydatków wynikających z poniesionych szkód. Sprawność wszystkich elementów automatyki jest niezwykle istotna także z punktu widzenia ochrony życia ludzi przebywających w tych obiektach i mienia.
Szeroko pojęta automatyka obiektowa, którą zajmują się nasi doskonale przeszkoleni pracownicy działu serwisu, obejmuje m.in.:

1. systemy napowietrzania budynków,
2. szlabany i przegrody wjazdowe,
3. centrale sterowania oddymianiem i centrale pogodowe,
4. napędy i sterowanie bram,
5. siłowniki w urządzeniach wentylacyjnych,
6. systemy kontroli dostępu,
7. systemy powiadamiania straży pożarnej,
8. systemy detekcji gazu,
9. systemy detekcji zadymienia.

Gorąco zachęcamy wszystkich do przeprowadzania prac serwisowych z naszym udziałem. Zapewniamy atrakcyjne systemy zniżek oraz przygotowanie oferty zgodnej z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami.
Winterwarm Polska to setki zrealizowanych inwestycji i tysiące zadowolonych klientów!


Zgłoszenia napraw i przeglądów prosimy dokonywać na formularzach dostępnych w zakładce PLIKI DO POBRANIA przesyłając je na adres serwis@winterwarm.pl
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM