Serwis systemów detekcji i monitorowania - Informacje - Winterwarm
Serwis systemów detekcji i monitorowania
Serwis systemów detekcji i monitorowania


Z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów stworzyliśmy profesjonalny zespół ds. serwisu systemów detekcji gazów, który swoim działaniem obejmuje teren całej Polski.
Systemy detekcji gazów obowiązkowo stosuje się w pomieszczeniach, w których moc urządzeń gazowych przekracza 60kW, a także na parkingach podziemnych oraz w budynkach specjalistycznych.
Ich prawidłowe działanie pozwala na wykrycie obecności wycieków gazu w instalacjach, armaturze i urządzeniach gazowych, dlatego tak ważne jest zapewnienie 100% sprawności detektorów. Działania serwisowe powinno się wykonywać w odstępach czasu wskazanych przez producenta, gwarantując tym samym właściwą czułość na obecność gazów w powietrzu. Po przeprowadzeniu okresowego przeglądu oraz ewentualnej kalibracji detektora otrzymują Państwo w pełni sprawne do dalszego działania urządzenie, które poprzez swoją pracę zapewnia bezpieczeństwo użytkowników urządzeń gazowych.

W ramach prac serwisowych systemów detekcji i monitorowania przeprowadza się:

1. serwis systemów detekcji gazu,
2. serwis systemów powiadamiania Państwowej Straży Pożarnej,
3. serwis systemów wykrywania pożaru,
4. serwis systemów wykrywania zadymienia.

Zgłoszenia napraw i przeglądów prosimy dokonywać na formularzach dostępnych w zakładce PLIKI DO POBRANIA przesyłając je na adres serwis@winterwarm.pl
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM