Serwis urządzeń grzewczych i wentylacyjnych - Wynajem - Winterwarm
Serwis urządzeń grzewczych i wentylacyjnych
Serwis urządzeń grzewczych i wentylacyjnych

 

Winterwarm Polska to nie tylko specjalista w sprzedaży urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, ale także w zakresie działań serwisowych przeprowadzanych przez nasze fachowe grupy serwisowe. Głównym celem prac serwisowych jest wykrywanie i diagnozowanie błędów pracy urządzeń oraz dobór właściwych rozwiązań dla zapewnienia ich właściwego funkcjonowania. Dostęp do szerokiego wachlarza asortymentu części zamiennych umożliwia nam wykonanie ewentualnych napraw bez konieczności demontażu.
Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników działu serwisu oraz korzystanie z materiałów najwyżej jakości zapewniają szybkie przywrócenie sprzętu do stanu pełnej sprawności.
Szczegółowy zakres prac serwisowych dotyczących urządzeń grzewczych i wentylacyjnych obejmuje:

1. kontrolę szczelności instalacji gazowej,
2. serwis central grzewczo–wentylacyjnych,
3. serwis nagrzewnic gazowych,
4. serwis nagrzewnic wodnych,
5. serwis promienników gazowych,
6. serwis urządzeń wentylacji mechanicznej,
7. kurtyny powietrzne,
8. wentylatory powietrza obiegowego,
9. wspomaganie wentylacji grawitacyjnej.

Wszystkie prace konserwacyjno-serwisowe pozwalają zapewnić nie tylko bezpieczeństwo w miejscu, gdzie znajdują się urządzenia, ale również prowadzą do optymalizacji pracy sprzętu i minimalizacji kosztów eksploatacji. Niejednokrotnie oszczędności w zużyciu gazu i prądu oraz ustawienie właściwej dystrybucji ciepła w obiekcie zapewniają większe oszczędności niż koszty związane z wykonaniem napraw serwisowych.

 

Zgłoszenia napraw i przeglądów prosimy dokonywać na formularzach dostępnych w zakładce PLIKI DO POBRANIA przesyłając je na adres serwis@winterwarm.pl
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM