Ogrodzenia posesyjne Poznań - Wynajem - Winterwarm
Wynajem
Wynajem

 

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę Winterwarm Polska o usługę wynajmu sprzętu. Bardzo często potrzeba wynajmu pojawia się w trakcie czynności serwisowych. Korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość uzyskania kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Wynajem oferowany przez Winterwarm Polska obejmuje m.in.:

 

1. szereg urządzeń do osuszania budynków,
2. urządzenia grzewcze na czas remontów i budowy,
3. mobilne urządzenia grzewcze dekoracyjne i ogrodowe,
4. tymczasowe drzwi techniczne i przeciwpożarowe na czas budowy,
5. tymczasowe bramy garażowe na czas budowy,
6. mobilne i stałe szlabany na imprezy plenerowe, na czas budowy lub na czas oczekiwania na naprawę uszkodzonych urządzeń.
7. mobilne klimatyzery ewaporacyjne


Zdajemy sobie sprawę, że zakup sprzętu specjalistycznego dla użytku tymczasowego jest kłopotliwą i kosztowną inwestycją, która niesie za sobą szereg obowiązków. W takich wypadkach oferta wynajmu urządzeń w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach staje się ciekawą alternatywą zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych oraz dużych firm. Korzystanie ze sprzętu wypożyczonego pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do zakupu, tym bardziej gdy zarówno dobór oraz zamówienie właściwego rozwiązania powierza się wynajmującemu. Eliminuje się także problem związany z magazynowaniem oraz późniejszym zbyciem sprzętu.


Wynajem w Winterwarm Polska to właściwy wybór!


W sprawie wynajmu urządzeń prosimy kontaktować się działem Serwisu Obiektowego pod numerem telefonu 601 045 448 lub na adres e-mail: wynajem@winterwarm.pl

 

Kliknij, aby zobaczyć cennik wynajmu
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM