Bramy garażowe Poznań - Serwis - Winterwarm
Serwis bram garażowych
Serwis bram garażowych

 

Działania serwisowe dla Klientów Winterwarm Polska wykonują doświadczeni specjaliści, którzy wszelkie działania opierają na zaleceniach technologicznych producentów, wymogach firm ubezpieczeniowych oraz wewnętrznych zaleceniach branżowych i zakładowych. Zakres świadczonych przez nas usług w ramach szeroko rozumianego asortymentu bram, drzwi i napędów obejmuje:

1. drzwi, bramy i zabezpieczenia przeciwpożarowe,
2. doki przeładunkowe (rampy przeładunkowe, uszczelnienia oraz bramy),
3. bramy przemysłowe, garażowe, szybkobieżne oraz specjalistyczne,
4. drzwi przeciwpożarowe, techniczne, wewnątrzobiektowe i specjalistyczne,
5. automatykę, napędy bramowe, szlabany oraz drzwi automatyczne i specjalistyczne.

Wykonywanie przeglądów i konserwacji zaleca się w celu zapewnienia długiej żywotności urządzeń oraz właściwego ich funkcjonowania przez cały okres użytkowania. Ponadto regularne przeprowadzanie prac serwisowych jest kluczem do bezpiecznej i zgodnej z zasadami BHP pracy każdego przedsiębiorstwa.
Działania wykonywane przez naszych specjalistów polegają na sprawdzeniu kompletności wyrobu i jego wyposażenia, ocenie stanu technicznego, a także przeprowadzeniu konserwacji i regulacji. W następnym etapie utworzony zostaje szczegółowy protokół zawierający informacje o stanie technicznym urządzeń oraz zalecenia odnośnie dalszego postępowania.

Zgłoszenia napraw i przeglądów prosimy dokonywać na formularzach dostępnych w zakładce PLIKI DO POBRANIA przesyłając je na adres serwis@winterwarm.pl
Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM