Bramy garażowe Poznań Ogrzewanie hal Szlabany Faac - Aktualności - Winterwarm
2020-11-18
Winterwarm Polska realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Dotacja na kapitał obrotowy dla Winterwarm sp. z o.o.".

2020-09-04
Winterwarm Polska na wentylacyjny.pl
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin branżowego portalu internetowego www.wentylacyjny.pl gdzie do końca miesiąca (Wrzesień 2020) na głównej stronie znajdą Państwo nasz artykuł dotyczący destratyfikacji powietrza z urządzeniami Winterwarm. W artykule wyjaśniamy pojęcie destratyfikacji, dlaczego warto zdecydować się na zakup systemu, oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu. Zachęcamy do lektury: https://www.wentylacyjny.pl/2486-3-3-destratyfikacja-powietrza-z-urzadzeniami-winterwarm.html

2020-03-23
Informacje organizacyjne
Szanowni Państwo,
w związku z obecnie panującym stanem epidemicznym w naszym kraju pragniemy przedstawić Państwu kilka informacji na temat działalności naszej firmy. Staramy się organizować pracę i jednocześnie odpowiedzialnie zarządzać naszymi zasobami tak by nasze usługi jak i dostawy towarów były dostępne dla Państwa przez cały czas nieprzerwanie.

1. Podtrzymaliśmy działalność naszych służb technicznych w nie zmniejszonym składzie, na bieżąco realizujemy nasze zadania.
2. Nasze służby techniczne zostały przeszkolone i poinformowane o konieczności zastosowania specjalnych środków ochrony osobistej w tym o konieczności przeprowadzania regularnych czynności dezynfekcji, niepodejmowaniu prac w otoczeniu skupisk innych ludzi oraz o działaniach, które należy podjąć na wypadek podejrzenia zakażenia lub na wypadek odbycia kontaktu z osobami zarażonymi.
3. Służby techniczne zostały wyposażone w środki ochrony osobistej do codziennego bieżącego stosowania.
4. W zakresie obsługi logistycznej i magazynowej znacznie zmieniliśmy sposób pracy ograniczając nasz kontakt osobisty pomiędzy pracownikami i osobami trzecimi, wprowadziliśmy szereg działań profilaktycznych i zaradczych w związku z czym praca może odbywać się trochę wolniej ale wszystkie procesy są obsługiwane.
5. Sekretariat pracuje w trybie dyżurów w siedzibie firmy w poniedziałki, środy przed południem bez kontaktu z osobami trzecimi natomiast pozostała część pracowników biurowych rozpoczęła pracę w sposób zdalny (home office).
6. Siedziba naszej firmy została oznakowana, pracownicy zostali przeszkoleni a pomieszczenia zostały wyposażone w płyny dezynfekujące.
7. Zostały wprowadzone procedury, które do odwołania niekoniecznie tylko na najbliższe 2 tygodnie zmieniają sposób współpracy nie ograniczając zakresu świadczonych usług przez naszą firmę.
8. Będziemy na bieżąco reagować na oficjalne zalecenia i zarządzenia rządowe jak i na informacje od naszych Klientów. W przypadku podjęcia kolejnych ograniczeń, niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

2020-01-03
Targi FERMA 2020
Szanowni Państwo,
już dzisiaj chcemy zaprosić Państwa na kolejną edycję targów FERMA. Jak co roku pragniemy zaprezentować nasze nagrzewnice gazowe oraz opowiedzieć o wprowadzonych unowocześnieniach. Mamy nadzieję na gościnne spotkania z Państwem oraz liczne rozmowy związane z naszą wspólną branżą i nie tylko.

Międzynarodowe Targi FERMA to wysoce specjalistyczne, największe w Polsce targi branżowe przeznaczone dla hodowców drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lutego bieżącego roku. Będziemy do Państwa dyspozycji w Hali EXPO na stoisku A11.

Droga na nasze stoisko.

Zapraszamy serdecznie.

Z poważaniem,
Zespół Winterwarm.

2018-11-28
Białystok, Warszawa i Kielce - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Białymstoku, Warszawie i Kielcach za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącza: Białystok Warszawa

2018-11-06
Szczecin, Zielona Góra, Poznań - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Szczecinie, Zielonej Górze i Poznaniu za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącza: Szczecin Zielona Góra Poznań

2018-10-18
Olsztyn, Lublin - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium w Lublinie i Olsztynie za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącza: Olsztyn Lublin

2018-06-27
Kraków, Opole - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium w Krakowie i w Opolu za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącza: Kraków Opole

2018-06-11
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Winterwarm Polska otrzymała prestiżowe wyróżnienie Certyfikat Wiarygodności Biznesowej!

D&B Poland, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza, co roku honoruje firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Analizie poddane zostają następujące aspekty finansowe:
 • moralność płatnicza według programu Bisnode International Payment Monitor
 • wskaźniki finansowe ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
 • największa w Polsce baza relacyjna powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to gwarancja bezpieczeństwa w interesach
z Winterwarm Polska. Tym bardziej zachęcamy Państwa do współpracy.

2018-05-31
Sopot - seminarium dla projektantów

Kolejne seminarium zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium w Sopocie za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącze: Sopot

2018-04-30
Wrocław - seminarium dla projektantów

Kolejne seminarium zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium we Wrocławiu za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii.

2018-04-05
Katowice, Rzeszów - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Katowicach i Bydgoszczy za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii.

2018-02-20
Bydgoszcz, Łódź - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Bydgoszczy i Łodzi za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki w naszej Galerii. Więcej zdjęć znajdą Państwo klikając w następujące łącza: Łódź Bydgoszcz

2017-05-15
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Winterwarm Polska otrzymała prestiżowe wyróżnienie Certyfikat Wiarygodności Biznesowej!

D&B Poland, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza, co roku honoruje firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Analizie poddane zostają następujące aspekty finansowe:
 • moralność płatnicza według programu Bisnode International Payment Monitor
 • wskaźniki finansowe ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
 • największa w Polsce baza relacyjna powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to gwarancja bezpieczeństwa w interesach
z Winterwarm Polska. Tym bardziej zachęcamy Państwa do współpracy.

2016-03-23

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
pragniemy życzyć Państwu wielu radosnych chwil,
rodzinnej atmosfery pełnej ciepła i miłości
oraz pomyślnej realizacji marzeń.

Zespół Winterwarm Polska

2015-07-07
KLIMATYZERY COOL­SPACE – oferta specjalna ­ 3 urządzenia w atrakcyjnej cenie + 4 GRATIS!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą sprzedaży klimatyzerów COOL-SPACE. Przygotowaliśmy ją specjalnie w przededniu nadchodzących wakacyjnych upałów.

W ramach naszej oferty, przy zakupie trzech sztuk klimatyzerów COOL-SPACE czwartą sztukę otrzymujecie Państwo GRATIS!

W zależności od preferencji możecie Państwo zamiast dodatkowego klimatyzera wybrać także jedyny w swoim rodzaju ogrodowy promiennik grzewczo-dekoracyjny FALO!

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy borykają się z problemem wysokich temperatur utrudniających pracę, bądź wypoczynek podczas upałów.

Klimatyzery COOL-SPACE są wyjątkowymi urządzeniami chłodzącymi i cechują się szerokimi możliwościami stosowania. Do ich najważniejszych zalet należy prosta obsługa, trwałość, mobilność, ekonomia pracy i przyjazność środowisku, a przede wszystkim jednak, znakomity efekt chłodzenia.

Tylko z COOL-SPACE'em praca w miejscach dotąd uciążliwych ze względu na wysoką temperaturę może stać się komfortowa. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty sprzedaży i przekonaj się sam!

Pobierz promocyjną ofertę sprzedaży COOL-SPACE

Bliższych informacji chętnie udzieli:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl

2015-06-01
KLIMATYZERY COOL-SPACE - atrakcyjna oferta bezpłatnego wynajmu testowego

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem na polski rynek mobilnych klimatyzerów ewaporacyjnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową specjalną ofertą wynajmu klimatyzerów COOL-SPACE. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla naszych klientów, którzy borykają się z problemem wysokich temperatur utrudniających pracę personelowi i wypoczynek klientom.

Tylko teraz w ramach naszej oferty możecie Państwo sami przekonać się o wyjątkowości klimatyzera COOL-SPACE przed podjęciem decyzji o jego zakupie. Jesteśmy przekonani, że szereg zalet naszych klimatyzerów takich jak: prosta obsługa, trwałość, mobilność, ekonomia pracy i przyjazność środowisku, a przede wszystkim jednak, znakomity efekt chłodzenia zachęcą Państwa do nabycia własnego klimatyzera.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup COOL-SPACE'a w ciągu 21 dni od dnia zakończenia wynajmu, faktura za wynajem zostanie skorygowana do zera, a na samo urządzenia przygotujemy specjalną cenę zakupową.

Tylko z COOL-SPACE'em praca w miejscach dotąd uciążliwych ze względu na wysoką temperaturę może stać się komfortowa. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty wynajmu i przekonaj się sam!

Pobierz ofertę wynajmu COOL-SPACE

Bliższych informacji chętnie udzieli:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl

2015-05-14
​NOWE SCHŁADZACZE STACJONARNE COOL-SPACE
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie wprowadzonymi w zeszłym roku mobilnymi schładzaczami powietrza COOL-SPACE w bieżącym sezonie rozwijamy naszą ofertę o dwie nowe serie, tym razem stacjonarnych jednostek COOL-SPACE.

Urządzenia nowych serii CSF i CSF-M cechuje wysoka skuteczność oraz ekonomiczność pracy. Wielu użytkowników już przekonało się o przewadze schładzaczy ewaporacyjnych nad standardowymi urządzeniami klimatyzacyjnymi. Poznaj nowe schładzacze COOL-SPACE i przekonaj się sam!

Seria SCF obejmuje 4 wielkości urządzeń o wydatku chłodnego powietrza od 6.500 do 14.400 m3/h. Cechą szczególną serii jest wyposażenie w wentylator odśrodkowy o dwóch biegach pracy, generujący spręż w wysokości 125Pa. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie przewodów dystrybucji powietrza, które można podłączyć od dołu lub z boku urządzenia.

Schładzacze serii CSF-M to urządzenia dostępne w ośmiu wielkościach, przeznaczone do najpoważniejszych wyzwań w zakresie chłodzenia. Wentylatory o wydatkach dochodzących do 40.800 m3/h oraz grube, 20 lub 30 centymetrowe wymienniki zapewnią odpowiednie schłodzenie nawet w największych obiektach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych serii schładzaczy COOL-SPACE.

Bliższych informacji chętnie udzieli:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl

2015-05-12
NAGRZEWNICA WINTERWARM DX/C

Kurczaki też lubią ciepło, a my dbamy o ich komfort.
Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego korzyści użytkowania nagrzewnicy DX/C.Szczegółowych informacji udzieli Marta Gurgurewicz dostępna pod nr tel. 603 586 500 i mailem m.gurgurewicz@winterwarm.pl.

Przeczytaj więcej na stronie produktu

2015-04-20
U PROGU SEZONU LETNIEGO - SCHŁADZACZ POWIETRZA COOL-SPACE - NATURALNIE CHŁODNIEJ!

Jak zwykle starając się służyć pomocą proponujemy, by wraz z odejściem zimy już teraz pomyśleć o przygotowaniu się na nadchodzące upały z urządzeniami COOL-SPACE.

Nasze schładzacze ewaporacyjne znakomicie nadają się do zastosowania w większości obiektów, które borykają się z problemem zbyt wysokich temperatur, czyli hal, namiotów, obiektów gastronomicznych i użyteczności publicznej, jak też wolnej przestrzeni. Przyjemny powiew chłodnego powietrza wytwarzanego przez COOL-SPACE nawet podczas największych upałów zapewni optymalne warunki pracy.

COOL-SPACE jest niezawodny i prosty w obsłudze, może chłodzić nawet w ciężkich warunkach. Dzięki pojemnemu, zintegrowanemu zbiornikowi urządzenie może pracować do kilku godzin bez potrzeby uzupełniania wody. Istnieje także możliwość bezpośredniego podłączenia do instalacja wodociągowej, dzięki czemu Państwa zaangażowanie w obsługę może być zredukowane do minimum.​

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu i sprzedaży schładzaczy COOL-SPACE oraz pobrania broszury informacyjnej.

2015-04-02Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

życzy Zarząd i Pracownicy

Winterwarm Polska​

2015-03-18
WINTERWARM – nowy katalog, nowe produkty

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nowy katalog produktów Winterwarm Polska. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy atrakcyjne graficznie i obszerne merytorycznie zestawienie głównych produktów z naszej oferty. Przy opracowaniu staraliśmy się uwzględnić Państwa sugestie zmian w stosunku do poprzedniej edycji katalogu, za które dziękujemy. Dla każdego urządzenia przedstawione zostały nie tylko jego dane techniczne, ale także cechy świadczące o innowacyjności zastosowanych rozwiązań oraz wynikające z tego zalety i korzyści dla użytkownika.

Wyrażamy nadzieję, że nowy katalog Winterwarm spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem. Z góry dziękujemy za opinie i uwagi na jego temat.

Zachęcamy do pobrania katalogu i zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem wydrukowanego katalogu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a my dostarczymy katalog pocztą lub poprzez naszego przedstawiciela.

Kliknij, aby pobrać nowy katalog WINTERWARM

2015-03-09
Targi ISH Frankfurt 10­-14 III 2015

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na największych na świecie targach branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji wodnych i sanitarnych we Frankfurcie nad Menem.

Podczas 5 dni targowych, w terminie 10-­14 marca, mają Państwo okazję zapoznać się z produktami oraz nowościami proponowanymi przez naszą firmę.

Targi ISH to najważniejsze wydarzenie targowe w branży. Liczymy na Państwa obecność i zapraszamy na stoisko Winterwarm nr A68 w pawilonie 11.

Szczegóły na: www.ish.messefrankfurt.com lub www.targifrankfurt.pl

2014-10-16
Schładzacze COOL-­SPACE ­ - podsumowanie sezonu letniego

Z końcem lata chcemy podsumować pierwszy sezon ze schładzaczem COOL-SPACE – nowością w Polsce oraz w ofercie Winterwarm. Pojawienie się tych urządzeń na naszym rynku spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów różnych branż, czego najlepszym potwierdzeniem jest szereg zawartych umów sprzedaży i wynajmu schładzaczy.

Szczególnym zainteresowaniem COOL-SPACE cieszył się wśród klientów branży HORECA oraz firm eventowych. Ponadto bardzo pozytywnie o COOL-SPACE wypowiadali się klienci stosujący te urządzenia w celu chłodzenia hal magazynowych i produkcyjnych. To głównie dla nich, już wkrótce, wprowadzimy do oferty jednostki stacjonarne COOL-SPACE. Zapraszamy do konsultacji w sprawie realizacji instalacji z jednostkami stacjonarnymi w przyszłym sezonie. 

Swoistym testem, który nasze schładzacze przeszły z bardzo pozytywnym rezultatem był tegoroczny Przystanek Woodstock. Na tak wielkim wydarzeniu, odbywającym się w połowie lata i odwiedzanym przez setki tysięcy ludzi, nasze urządzenia zdały egzamin stwarzając uczestnikom imprezy warunki odpoczynku w przyjemnym chłodzie.

Kliknij, aby pobrać broszurę COOL-SPACE. 

Z racji zakończenia sezonu letniego przygotowaliśmy posezonową ofertę sprzedaży. Bliższych informacji chętnie udzieli:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl


2014-10-13
Podziękowanie za przybycie na targi Taropak

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły stoisko Winterwarm Polska w czasie targów Taropak.Wydarzenie to było nie tylko doskonałą okazją do rozmów biznesowych, ale także do wymiany doświadczeń, oceny rynku i jeszcze lepszego poznania oczekiwań naszych klientów. 

Targi Taropak pozwoliły zaprezentować wiele produktów z naszej szerokiej oferty, w zakresie ogrzewania i stolarki otworowej, pozwalającej świadczyć nam kompleksowe usługi dla obiektów magazynowych i produkcyjnych

W pierwszym dniu targów, na uroczystej gali, naszej firmie wręczony został Złoty Medal MTP, którym nagrodzona została brama szybkobieżna Winterwarm WinSelf.

Prezentowany przez nas asortyment cieszył się wielkim zainteresowaniem zwiedzających. Bramy – segmentowa i szybkobieżna oraz kurtyna powietrzna zainstalowane były w obrębie stoiska In4Log będącego „żywym magazynem” gdzie zwiedzający mogli obserwować w działaniu wszystkie prezentowane urządzenia. Złota medalistka – brama szybkobieżna samonaprawiająca WinSelf, ze względu na swoją innowacyjność była jednym z budzących największe zainteresowanie produktów.

Jeszcze raz dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do współpracy.​

2014-09-17
WINTERWARM WYRÓŻNIONY ZŁOTYM MEDALEM MTP

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością informujemy Państwa o dużym sukcesie firmy Winterwarm Polska, która została doceniona przez kapitułę Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasza brama szybkobieżna samonaprawiająca, model WinSelf, została nagrodzona prestiżowym Złotym Medalem MTP przyznawanym najlepszym produktom na rynku. Otrzymanie tego wyróżnienia jest potwierdzeniem funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania bramy oraz innowacyjności zastosowanych rozwiązań.

Brama WinSelf jest jest bramą wyjątkową. Posiada ona funkcję samonaprawy po kolizji z dowolnym przedmiotem lub maszyną, a przy tym charakteryzuje się dużą trwałością oraz odpornością na wiatr. Funkcja samonaprawy umożliwia nie tylko szybkie przywrócenie bramy po kolizji do pełnej sprawności użytkowej, ale także ogranicza wysokie koszty naprawy.

Szeroka gama kolorów oferowanych w standardzie, duża szczelność i możliwość wykonania do 80% powierzchni przeźroczystej oraz korzystna cena to tylko niektóre z wielu zalet WinSelf. Zapraszamy do bliższego poznania bram Winterwarm.

Bliższych informacji na temat pełnej oferty produktów chętnie udzieli:
Anna Głowacka
tel. 61 818 12 01 w. 16
tel. kom. 501 221 533
a.glowacka@winterwarm.pl

brama szybkobieżna WinSelf

2014-07-30
NOWOŚĆ W OFERCIE WINTERWARM: SCHŁADZACZ POWIETRZA COOL-SPACE

W związku z dużą popularnością produktów COOL-SPACE w wielu krajach Europy i świata oraz wzrastającym zainteresowaniem schładzaczami na polskim rynku Winterwarm podjął współpracę z COOL-SPACE stając się tym samym autoryzowanym dystrybutorem tych urządzeń w Polsce.

W naszej ofercie posiadamy cztery wielkości schładzaczy przewidzianych do chłodzenia powierzchni od kilkudziesięciu do 400 metrów kwadratowych lub większych obszarów, zestawiając kilka jednostek.

Schładzacze powietrza COOL-SPACE to ekonomiczny, łatwy w użyciu i przyjazny dla środowiska sposób na komfortowe chłodzenie miejsc gdzie występuje potrzeba sezonowego lub krótkotrwałego zapewnienia komfortu termicznego. COOL-SPACE wytwarza przyjemny powiew chłodnego powietrza. Świetnie sprawdza się w obiektach zarówno przemysłowych jak i rekreacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu i sprzedaży schładzaczy COOL-SPACE oraz pobrania broszury informacyjnej.

Kliknij, aby pobrać broszurę COOL-SPACE.

Bliższych informacji chętnie udzieli:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl

2014-06-17
ZMIANA SPECJALISTY W DZIALE MARKETINGU

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, że w związku z przejściem na urlop macierzyński naszej koleżanki Patrycji Burdy jej obowiązki w dziale marketingu przejmie Szymon Jadanowski.

Dane kontaktowe:
tel. 601 155 835
mail: s.jadanowski@winterwarm.pl

Wyrażamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie.

2014-04-22
WIOSENNE PAKIETY USŁUG DLA DOMU

Coroczne porządki wiosenne to obowiązek, który mniej lub bardziej, ale dotyczy zdecydowanej większości z nas. W tym roku z pomocą Państwu rusza Winterwarm Polska! Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę usług pomocniczych w promocyjnych cenach, które pozwolą na sprawne rozpoczęcie sezonu. Ślady brudu od deszczu, piasku, błota, czy soli to tylko kilka symptomów mijającej pory roku, których chcemy się pozbyć. Nie każdy ma na to czas i ochotę. Regulacji i prac konserwacyjnych wymagają również bramy wjazdowe, ogrodzenia, furtki oraz bramy garażowe. Pozwala to na bezawaryjne korzystanie z nich przez kolejne miesiące.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty - Kliknij tutaj

2014-04-16

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
pragniemy życzyć Państwu wielu radosnych chwil,
rodzinnej atmosfery pełnej ciepła i miłości
oraz pomyślnej realizacji marzeń.

Zespół Winterwarm Polska

2014-03-31
WINTERWARM POLSKA RZETELNYM PRZEDSIĘBIORCĄ

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Winterwarm Polska po raz kolejny uczestniczyło w programie Rzetelna Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów i zdobyło Certyfikat Rzetelności. Certyfikat Rzetelności to dowód niepodważanej wiarygodności i uczciwości w biznesie, które stanowią bardzo cenne wartości szczególnie w dzisiejszych czasach.
Wyróżnienie przedsiębiorców nieposiadających żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów ma na celu promowanie współpracy z Rzetelnymi Firmami, takimi jak Winterwarm Polska.

2014-03-19
WINTERWARM – PROFESJONALNE OGRZEWANIE AGRARNE NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ (SZKLARNIE, FERMY DROBIU)

Winterwarm Polska oferuje profesjonalne i efektywne nagrzewnice nadmuchowe do zastosowania w budynkach inwentarskich oraz w halach upraw pod osłonami.
Nasze nowoczesne urządzenia szybko i równomiernie rozprowadzają ciepło na całej powierzchni obiektu. Dzięki temu zarówno zwierzęta, jak i rośliny mają zapewnione optymalne warunki do życia. Dla hodowcy oznacza to wymierną korzyść związaną z poprawą warunków hodowli/upraw i tempa wzrostu.
Nagrzewnice Winterwarm to bardzo bezpieczne urządzenia wykonane z materiałów odpornych na agresywne środowisko panujące w halach.

Szczegółowe informacje o nagrzewnicach agrarnych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.winterwarm.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Jacek Stępień
tel. kom. 601 717 988
e-mail: j.stepien@winterwarm.pl

2014-02-27
Gazela Biznesu 2013 dla Winterwarm Polska

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie Laureatów Gazel Biznesu – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.
Weryfikacji danych finansowych dokonuje wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która wyłania prężnie działające firmy spośród zgłoszonych przedsiębiorstw.
Gazela stanowi swoisty dowód na to, że Winterwarm Polska, jako mała firma, doskonale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów i dba o swój nieustanny rozwój.

Z tego powodu pragniemy bardzo serdecznie podziękować naszym dostawcom za wkład w dobrze wspólnie przepracowany rok, a naszym Klientom podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli. Mamy również nadzieję, że nasze codzienne wysiłki wniosły w Państwa efekty pracy dobry wkład i że w przyszłości nie takie góry wspólnie przeniesiemy.

2014-02-25
WINTERWARM POLSKA bliżej niż myślisz...

W odpowiedzi na znaczny wzrost zainteresowania naszą ofertą w zakresie bram garażowych i posesyjnych, automatyki, napędów, a także stolarki drzwiowej i ogrodzeń pojawiamy się na nowym terenie.
Pan Piotr Gogojewicz w roli przedstawiciela regionalnego rozpoczyna działalność z dniem 1 marca 2014 r. na terenie północy powiatu poznańskiego, czyli w gminach takich jak: Czerwonak, Murowana Goślina, Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne.
Jesteśmy pewni, że jego fachowe doświadczenie oraz wiedza pomogą przy doborze właściwych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.
Prosimy pamiętać, że Winterwarm Polska to nie tylko profesjonalna obsługa sprzedażowa, ale również szereg usług montażowych oraz serwisowych, które świadczymy od lat.

Zapraszamy do kontaktu!
Piotr Gogojewicz

tel. 505 952 841
e-mail: p.gogojewicz@winterwarm.pl

Biuro Obsługi Klienta
Anna Głowacka
tel. 501 221 533
e-mail: a.glowacka@winterwarm.pl

2014-02-13
SERWIS OBIEKTOWY – NOWY DZIAŁ, NOWE MOŻLIWOŚCI...

Zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych m.in. przeglądy okresowe budynków, kontrolę i serwis systemów pożarowych, naprawę i dostawę drzwi, bram i systemów oddymiania.

Nowe usługi, atrakcyjne ceny oraz ogromne możliwości naszego nowego działu SERWISU OBIEKTOWEGO to tylko kilka powodów, dla których warto zapoznać się z naszą ofertą.
Dział SERWIS OBIEKTOWY powstał z uwagi na duże zainteresowanie Klientów działaniami serwisowymi, które służymy już od kilku lat. Jako odrębny organ wyposażony w fachową kadrę doradczą oraz doświadczonych i wyspecjalizowanych serwisantów zapewnia prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie setek obiektów na terenie całej Polski. Zarówno posiadane kwalifikacje, jak i wyposażenie w profesjonalne narzędzia oraz aparaturę pomiarową umożliwia nam sprawne działanie.

Szczegółowy zakres działań serwisowych oferowanych przez Winterwarm Polska, znajdą Państwo w zakładce SERWIS OBIEKTOWY.

Gwarantując profesjonalną obsługę oraz przygotowanie indywidualnej oferty dostosowanej do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu:
Jakub Starszak
kom. 605 045 448
j.starszak@winterwarm.pl

2014-01-15
Winterwarm zagrał z WOŚP

Po raz kolejny braliśmy czynny udział w graniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Zachęcając do wspierania wyjątkowej inicjatywy zbieraliśmy cały dzień pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Ponadto przepełnieni pozytywną energią walczyliśmy w różnych licytacjach i zakończyliśmy 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako szczęśliwi posiadacze przepięknego złotego serduszka dwudziestego drugiego finału WOŚP.

Wspólne granie na kolejnym finale już za rok! Zapraszamy!

2013-12-20


Pięknych, niezapomnianych Świąt,
które przyniosą radość i spokój oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku
życzy
zespół Winterwarm Polska

2013-10-23
Winterwarm Polska wiarygodnym partnerem biznesowym

Z przyjemnością informujemy Państwa, że w ostatnim czasie Winterwarm Polska otrzymało prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej! D&B Poland, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza, co roku honoruje firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Analizie poddane zostają następujące aspekty finansowe:
 • moralność płatnicza według programu Bisnode International Payment Monitor
 • wskaźniki finansowe ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
 • największa w Polsce baza relacyjna powiązań korporacyjnych i osobowych
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to swego rodzaju gwarancja bezpieczeństwa w interesach z Winterwarm Polska. Tym bardziej zachęcamy Państwa do współpracy.

2013-10-15
Październik miesiącem przeglądów serwisowych!

Przypominamy Państwu, że przed rozpoczęciem sezonu grzewczego konieczne jest przeprowadzenie przeglądu serwisowego i konserwacji gazowych urządzeń grzewczych. Działania te stanowią nie tylko obowiązek narzucony przez ustawodawcę, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo, najwyższą jakość pracy oraz bezawaryjność urządzeń w sezonie grzewczym. Wykonanie prac serwisowych z Winterwarm Polska zapewnia Państwu szereg korzyści:
 • wczesne wykrycie niepokojących objawów mogących doprowadzić do awarii,
 • ograniczenie zużycia materiałów eksploatacyjnych,
 • brak dodatkowych kosztów naprawy w przypadku wykrycia usterek podczas wykonywania przeglądu,
 • wypełnienie prawnego obowiązku corocznego przeglądu urządzeń gazowych,
 • zwiększenie efektywności pracy urządzenia,
 • optymalizacja zużycia gazu, poprzez wykonanie odpowiednich kalibracji oraz wykrycie nieszczelności,
 • bezpłatne wsparcie techniczne ze strony pracownika działu Serwisu Obiektowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

* Podstawą przyjęcia zamówienia na przegląd urządzeń jest przesłanie wypełnionego i podpieczętowanego formularza zgłoszenia przeglądu – do pobrania na adres e-mail: serwis@winterwarm.pl lub fax 61 624 71 76.

2013-07-02
Winterwarm na łamach prestiżowego katalogu Hotel Magazin

Winterwarm Polska pojawiło się w majowym wydaniu prestiżowego katalogu Hotel Magazin z grzewczo-dekoracyjnymi promiennikami Falo i Dolce Vita. Stanowią one idealne rozwiązanie dla tarasów, patio, ogródków restauracyjnych oraz ogrodów, gdzie przyjemne ciepło płomienia rozgrzewa atmosferę dosłownie i w przenośni.
Poza prezentacją urządzeń, przygotowaliśmy dla klientów Hotel Magazin specjalne kupony rabatowe umożliwiające zakup i wynajem urządzeń na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Tym samym zachęcamy Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z okazji, do realizacji kuponów rabatowych do dnia 31.07.2013r.

2013-04-04
Targi ISH we Frankfurcie nad Menem

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie braliśmy udział w największej międzynarodowej imprezie targowej w branży ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Bardzo cieszymy się, że w tak miłych okolicznościach mogliśmy prezentować Państwu nowości z zakresu Systemów Grzewczych, jednocześnie poznając opinię na ich temat. Już wkrótce NOWOŚCI znajdą Państwo w naszej ofercie.

2013-03-28
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Przepełnionych radością i optymizmem Świąt Wielkanocnych,
serdecznych spotkań rodzinnych wśród smakołyków i kolorowych
pisanek oraz wiosennego nastroju życzy

Zespół Winterwarm Polska.

2013-02-04
Program seminarium dla projektantów - Poznań 2013

Już w tym tygodniu spotkamy się na kolejnym z seminariów
dla projektantów:

6 lutego 2013 r. - Hotel Mercure,
sala konferencyjna Symfonia i Sonata
Roosevelta 20, Poznań

Program seminarium - Poznań 2013

2013-01-28
Seminarium dla projektantów - Poznań 2013

Winterwarm Polska zaprasza na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Spotkanie pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędzie się w:
Poznaniu – 6 lutego 2013r.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail – ogrzewanie@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 21. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-12-21


Wielu radosnych chwil w Święta Bożego Narodzenia

serdecznych spotkań rodzinnych i zasłużonego odpoczynku

szczerze życzy

zespół Winterwarm Polska


2012-12-21
Kartki Świąteczne - Dom dziecka nr.2 w Poznaniu

Najserdeczniejsze życzenia Zdrowych Spokojnych Świąt i udanego Nowego Roku za naszym pośrednictwem wszystkim naszym klientom i przyjaciołom składa Dom Dziecka nr.2 w Poznaniu. Jak co roku kartki świąteczne rozsyłane przez Naszą Firmę przygotowali dla państwa wychowankowie w/w placówki, za co opiekunom i wychowankom Domu Dziecka nr.2 w Poznaniu serdecznie pragniemy podziękować życząc w imieniu zespołu Winterwarm Polska i wszystkich naszych klientów i przyjaciół radosnych Świąt Bożego Narodzenie oraz, wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

2012-12-19
Nowość - Bramy przeciwpożarowe

Winterwarm Polska w ramach ciągłego rozwoju pragnie Państwu zaprezentować pełną ofertę bram przeciwpożarowych, która obejmuje wiele typów bram w różnych klasach odporności ogniowej: EI30, EI60, EI120 - produkcji Somati System który zapewnia najwyższą jakość swoich produktów.
Wszystkie bramy przeciwpożarowe Somati System posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej AT-15-8452/2010 i są gwarantowane na 50.000 cykli pracy. Możemy wyprodukować i dostarczyć bramy ppoż w nietypowych rozmiarach np. ponadgabarytowe lub inne wg potrzeb Klienta. Największym atutem naszej firmy jest elastyczność w produkcji i sprzedaży nietypowych rozwiązań na rynku. Stała współpraca z odpowiednimi instytucjami i przeprowadzane badania i kontrole naszych produktów zapewniają bardzo wysoki, uznany standard jakości dla bram p.poż Somati System.
Winterwarm Polska więcej niż technologia.
Przypominamy również o szerokiej ofercie Winterwarm Polska w zakresie:
- serwis urządzeń grzewczych i wentylacyjnych,
- dostawa, montaż i serwis szerokiej gamy drzwi bram wraz z automatyką,
- dostawa, montaż i serwis systemów detekcji gazów,
- dostawa, montaż i serwis systemów powiadamiania Straży Pożarnej.

2012-12-06
Klub Lidera Swarzędz

Klub Lidera Swarzędz którego partnerem i sponsorem od lat jest Winterwarm Polska w obecnym sezonie spisuje się rewelacyjnie i osiąga w wielu kategoriach wiekowych szereg sukcesów. Pragniemy pogratulować młodym sportowcom super wyników i życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów.
W załączeniu ranking PZPN - WZPN 2012 drużyn piłkarskich Wielkopolski.

2012-11-28
Marzenia Króla Maciusia

Szanowni Państwo,
Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji gali finałowej I Wielkopolskiego Konkursu Poezji Religijnej "Na moich ustach zawsze Jego chwała" organizowanego w ramach Programu "Marzenia Króla Maciusia", która odbyła się 24 listopada br. w Muzeum Archidiecezjalnym w Poznaniu.
W załączeniu przesyłamy krótką relację z uroczystości i zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie internetowej www.krolmacius1.pl (w zakładce: aktualności, gala finałowa).

Z poważaniem:
Krzysztof Matusiak
Wydawnictwo Król Maciuś I

2012-11-27
Toruń, Bydgoszcz - dodatkowe seminaria dla projektantów

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na spotkanie z nami podczas dwóch seminariów organizowanych przez Kujawsko-Pomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa w Bydgoszczy:
3 grudnia 2012 r. - Hotel Akademicki,
Szosa Chełmińska 83, Toruń

4 grudnia 2012 r. - Bydgoski Dom Technika NOT,
Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Program seminarium - Toruń, Bydgoszcz.

2012-10-18
Ostatnie jesienne seminarium dla projektantów - Sopot 2012

Seminarium w Sopocie zakończyliśmy cykl jesiennych spotkań z projektantami. Wszystkim uczestnikom seminarium w Sopocie serdecznie dziękujemy za spotkanie z przedstawicielami naszej firmy. Mamy nadzieję, że uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki na naszej stronie www.winterwarm.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.


2012-10-08
Program seminarium dla projektantów - Sopot

Już w przyszłym tygodniu spotkamy się na kolejnym z cyklu jesiennych seminariów
dla projektantów:

17 października 2012 r. - Sofitel Grand Sopot,
sala balowa
Powstańców Warszawy 12/14, 81-718 Sopot

Program seminarium - Sopot

2012-10-03
Seminarium dla projektantów - Sopot

Winterwarm Polska zaprasza na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Spotkanie pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędzie się w:
Sopocie – 17 października 2012r.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail – ogrzewanie@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 21. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-09-13
Lublin, Łódź - seminaria dla projektantów

Kolejne seminaria zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Lublinie i Łodzi za spotkanie z naszymi przedstawicielami. Mamy nadzieję, że wszystkie uzyskane informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki na naszej stronie www.winterwarm.pl oraz

na portalu społecznościowym Facebook.


2012-09-06
Seminarium dla projektantów - Szczecin i Zielona Góra

Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminariów w Szczecinie i Zielonej Górze za czynny udział w spotkaniach. Mamy nadzieję, że wszystkie przekazane Państwu informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy.

Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium,do śledzenia Winterwarmowej wędrówki na naszej stronie www.winterwarm.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Proszę pamiętać, że Winterwarm to więcej niż technologia, to profesjonalna i miła kadra, która służy zawsze pomocą w zakresie doboru naszych urządzeń.


2012-09-05
Program seminarium dla projektantów - Lublin, Łódź
Już w przyszłym tygodniu spotkamy się na kolejnych z cyklu jesiennych seminariów dla projektantów:

11 września 2012 r. - HOTEL MERCURE UNIA,
sala A + B + C
Al. Racławickie 12, Lublin

Program seminarium - Lublin

12 września 2012 r. - Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego
Sala Konferencyjna Aula
Kopcińskiego 16/18, Łódź

Program seminarium - Łódź

2012-08-31
Program seminarium dla projektantów - Szczecin, Zielona Góra
Już w przyszłym tygodniu spotkamy się na pierwszych z cyklu jesiennych seminariów dla projektantów:

5 września 2012 r. - HOTEL RADISSON SAS,
sala konferencyjna Concerto
Plac Rodła 10, 70-419 Szczecin.

Program seminarium - Szczecin

6 września 2012 r. - URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO,
Sala Kolumnowa
Zielona Góra, ul. Podgórna 7.

Program seminarium - Zielona Góra

2012-08-30
Winterwarm Polska Sp. z o.o. zaprasza do Lublina i Łodzi

Winterwarm Polska kontynuuje jesienne seminaria dla projektantów instalacji
sanitarnych i techniki grzewczej. Następne spotkania pod patronatem Millennium
Gazety Budowlanej,
odbędą się w:
Lublinie – 11 września 2012r.
Łodzi – 12 września 2012r.

Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail – ogrzewanie@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 21. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-08-23
Szczecin, Zielona Góra - seminaria dla projektantów

Winterwarm Polska rozpoczyna cykl jesiennych seminariów dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Na początek spotkania pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędą się w:
Szczecinie – 5 września 2012r.
Zielonej Górze – 6 wrzesnia 2012r.

Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail – ogrzewanie@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 21. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-07-26
Certyfikat firmy Gazex dla Winterwarm Polska Sp. z o.o.

Pragniemy poinformować, iż firma Winterwarm Polska Sp. z o.o. uzyskała certyfikat umożliwiający serwis i konserwację systemów detekcji gazów największego polskiego ich producenta, firmy GAZEX. Filozofia działania firmy GAZEX oparta jest na podstawowych przesłankach: specjalizacja, jakość, innowacyjność, niezawodność. Dzięki stałemu dążeniu do jak najpełnieszej realizacji wymienionych założeń, GAZEX jest postrzegany jako lider na wymagającym rynku urządzeń do detekcji gazu.
Poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług konserwacyjno-serwisowych dla systemów detekcji gazów, możemy pomóc firmie GAZEX w realizacji ich założeń.
Proszę pamiętać, że w swojej ofercie posiadamy także szeroki wachlarz usług z zakresu
serwisu i konserwacji urządzeń grzewczych oraz przegród technicznych (standard i p.poż).

2012-06-26
Seminarium dla projektantów - 31 maj 2012r. - Wrocław

Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium we Wrocławiu za czynny udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że wszystkie przekazane Państwu informacje znajdą swoje zastosowanie w codziennej pracy.
Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy nie mogli pojawić się na seminarium, do śledzenia Winterwarmowej wędrówki na naszej stronie www.winterwarm.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.
Proszę pamiętać, że Winterwarm to więcej niż technologia, to profesjonalna i miła kadra, która służy zawsze pomocą w zakresie doboru naszych urządzeń.

Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na portalu Facebook oraz do dołączenia do grona naszych znajomych. Dzięki temu na bieżąco będą Państwo informowani o aktywnościach firmy.

2012-06-13
Nowe przedstawicielstwo Region Zachodnia Wielkopolska

Z przyjemnością Państwa informujemy, że Winterwarm Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu jako specjalista w segmencie sprzedaży i serwisu bram
garażowych
i posesyjnych oraz automatyki i napędów, stolarki drzwiowej (zewnętrznej i wewnętrznej), ogrodzeń posesyjnych przy wysoce rozwiniętej obsłudze posprzedażnej z profesjonalnym serwisem oraz dodatkowo wynajmie urządzeń grzewczych i osuszających pragnie być bliżej Państwa na co dzień,służąc pomocą przy doborach, prezentacji produktów oraz ich ofertowaniu.
W związku z powyższym specjalnie dla Państwa na terenie Buku uruchomiliśmy nasze przedstawicielstwo, które jako kierownik regionu zachodniej Wielkopolski poprowadzi pan Rafał Kubiak.
Pan Rafał w szczególności odpowiedzialny jest za kontakty w miejscowościach:
Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl, Lwówek, Grodzisk Wielkopolski, Stęszew, Mosina, Luboń, Puszczykowo, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Pniewy, Duszniki i ich okolicach.
W zakresie działań skierowanych do rynku detalicznego (bezpłatne konsultacje, pomiary, doradztwo), zapraszamy do kontaktu z:

Rafałem Kubiakiem
pod numerem telefonu 603 588 114
lub mailowo na adres r.kubiak@winterwarm.pl2012-05-24
Wrocław - ostatnie wiosenne seminarium dla projektantów.

Już 31 maja Winterwarm Polska pojawi się na kolejnym seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkanie, pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędzie się w Hotelu Scandic Wrocław.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail: ogrzewanie@winterwarm.pl lub telefoniczny 618181201 wew.21.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-03-13
Kielce, Kraków – wiosenne seminaria dla projektantów

Już za tydzień Winterwarm Polska pojawi się na kolejnych seminariach dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkania, pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędą się w: Kielcach – 20 marzec 2012r. Krakowie – 21 marzec 2012r. Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych. Projektantów zainteresowanych udziałem w seminariach prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-02-24
Białystok, Olsztyn i Warszawa – seminaria dla projektantów już w połowie marca.

Winterwarm Polska w najbliższym tygodniu pojawi się na kolejnych seminariach dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkania organizowane pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędą się w:
Białymstoku – 13 marzec 2012r.
Olsztynie – 14 marzec 2012r.
Warszawie – 15 marzec 2012r.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych.
Projektantów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-02-14
Katowice kolejnym miastem spotkań z projektantami – seminarium 21 luty 2012r.

Winterwarm Polska pojawi się w kolejnym mieście na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkanie organizowane pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędzie się w Katowicach w Hotelu QUBUS Prestige.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych.
Projektantów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Program seminarium - Katowice

2012-02-13
Seminarium dla projektantów 15 luty 2012r. - Winterwarm Polska odwiedza Rzeszów

Winterwarm Polska po raz kolejny pojawi się na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkanie organizowane pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej, odbędzie się w Rzeszowie w Hotelu Icam House.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych.
Projektantów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-02-07
Kolejne seminarium dla projektantów – Poznań 9 luty 2012r.

Winterwarm Polska po raz kolejny pojawi się na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Tym razem spotkanie, organizowane pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej odbędzie się w Poznaniu w Hotelu Mercure.
Omawiane tematy związane będą m.in. z "Właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych" oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych.
Projektantów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Program seminarium - Poznań

2012-01-24
Seminarium dla projektantów – program

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem seminarium w Bydgoszczy:
Program seminarium - Bydgoszcz

2012-01-20
Seminarium dla projektantów – Bydgoszcz 2 luty 2012r.

Winterwarm Polska już 2 lutego 2012r. pojawi się w Bydgoszczy na seminarium dla projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej. Seminaria organizowane są pod patronatem Millennium Gazety Budowlanej. Omawiane tematy związane będą m.in. z właściwą dystrybucją ciepła w budynkach kubaturowych oraz z zakresem uprawnień projektantów instalacji sanitarnych.
Projektantów zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o kontakt e-mail – p.burda@winterwarm.pl lub telefoniczny 61 818 12 01 w. 14.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

2012-01-20
"ROZGRZEWAJĄCA PROMOCJA" rozgrzewa przez całą ZIMĘ

W związku ze wzrastającym zainteresowaniem "ROZGRZEWAJĄCĄ PROMOCJĄ", którą przeprowadzamy w sieci BIMs PLUS i Hydrosolar, postanowiliśmy przedłużyć czas jej trwania do końca kalendarzowej zimy, czyli aż do 21 marca 2012 roku! Zapraszamy zatem wszystkich klientów sieci do zakupu naszych urządzeń, które sprawdzają się już na tysiącach inwestycji zrealizowanych w całej Europie.

2011-09-20
Kalkulator mocy grzewczej

Szanowni Państwo,
Przekazujemy do Państwa dyspozycji podręczny kalkulator zapotrzebowania ciepła obiektów. Po wprowadzaniu właściwych danych program pomaga wyliczyć szacunkową moc grzewczą potrzebną do ogrzania budynku. Proszę pamiętać, że obliczona przez program moc grzewcza jest szacunkowa. W przypadku wątpliwości lub w celu uzyskania bardziej szczegółowego bilansu cieplnego prosimy o kontakt z naszym biurem: oferty@winterwarm.pl lub z projektantem branży grzewczej.

2011-09-20
Winterwarm Polska w sieci BIMs PLUS i Hydrosolar

Winterwarm Polska Sp. z o.o. nieustannie dba o rozwój sieci sprzedaży i dostępność urządzeń nawiązując współpracę z nowymi dystrybutorami i przeprowadzając szkolenia. Obecnie mogą Państwo zaopatrywać się w urządzenia z naszej oferty w 93 punktach sieci BIMs Plus i w 33 punktach sieci Hydrosolar. Mamy nadzieję, że korzystając z fachowej obsługi naszego partnera, optymalnie dopasują Państwo urządzenia grzewcze do wymagań obiektu. Zapraszamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami sieci BIMs Plus i Hydrosolar, jak również do zapoznania się z obowiązującą w sieciach "ROZGRZEWAJĄCĄ PROMOCJĄ".


Systemy grzewcze
Przegrody budowlane


Niniejsza strona używa plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zamknij komunikat
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM